Hvordan bygge en solid bedrift

- uten stress

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Registrer deg her!

H E R O  

MINI MASTERMIND

AUGUST 2021

Det skjer innimellom med oss alle - når drømmen bare blir en drøm og vi ikke kommer dit vi så veldig ønsker oss.

 

Kanskje må det til noen nye tanker?

Kanskje trenger du ganske enkelt noen som kan holde deg i hånden og hjelpe deg gjennom de utfordringer som gründerlivet gjerne byr på?

 

Det kan handle om små justeringer, noen flere skritt som må til eller noen nye valg som må gjøres, for at det blir mulig å realisere drømmene vi har!

Hva om ..

  • Du fikk et superteam å dele opp- og nedturer med
  • Du fikk en strøm av helt nye løsninger og ideer
  • Motgang ikke lenger gjorde deg motløs
  • Drømmene dine kan realiseres

H E R O - har oppstart av neste mastermindgruppe onsdag 4.august 2021, kl 9.30 - 11.


"Jeg vil beskrive mastermind som heiagjeng, sparringspartner, mentor, nettverksfasilitator og kunnskapsbank. Jeg har fått unik oppfølging som har vært konkret, nyttig og og svart på mine unike utfordringer, tilgang på kompetanse, profesjonalitet og en enestående hjertevarme.

(Grete Lian,  deltager i 2016 og gründer hos Inspira)

Innhold

  • 4 masterklasser a 1,5 time i gruppe.
  • 1 individuell oppfølgings- og mentorstøttetime med Kristin a 45 minutter.
  • 1 individuell oppfølgings- og mentorstøttetime med Hege Christine a 45 minutter.
  • Videoleksjoner, oppgaver og sjekklister.
  • Privat Facebookgruppe hvor du kan stille spørsmål og ta opp ting du er opptatt av.
  • Adhoc-støtte pr mail eller chat ved behov.

"Jeg har fått ro over det jeg gjør, tør åpne opp for det spontane og formidler enda mer fra hjertet i yogatimene."

(Maiken Sneeggen, deltager i 2016 og gründer av dypindrero.no)

4  Masterklasser

4 x 90 minutters ers masterseminarer på zoom onsdag hver uke med oppstart i onsdag 4.august 2021.

I seminarene gis det feedback, erfaringsdeling, brainstorming, hjelp og støtte. Vi følger hverandres prosjekter og støtter hverandre fram.

Du vil få jevnlig feedback og oppmuntring på din vei videre som gründer. Det gis rom for å la både deg og din bedrift vokse.

Masterseminarene er lagt til dagtid og holdes på nett via zoom.

Videoer, oppgaver og sjekklister

Du får tilgang til vår komplette undervisningsportal med videoer, oppgaver og sjekklister. Dette vil støtte utviklingsarbeidet og hjelpe deg å løfte bedriften på 7 viktige områder:

#  Finne de rette kundene for deg

#  Få de rette samarbeidspartnerne for deg

#  Sette rett pris og tjene mer penger

#  Bli mer synlig og attraktiv

#  Få en jevn strøm med nye kunder

#  Lage en god forretningsmodell og sette alt i system

#  Å vokse som menneske sammen med bedriften din

Tilgangen til alt materialet vil du ha så lenge du måtte ønske det.

Hvordan bli med på H E R O  - mini MasterMind?

Hvordan kan jeg bli med?

Teamet som hjelper deg

Hege Christine Brunsvik

Kristin Landsem

Kristin Landsem, gründer og eier av Rise & Shine Institute AS, gründercoach, mentor og foreleser.

Kristin hjelper deg å finne tak i det geniale du og din bedrift har. I kontakt med din indre livskraft og det genuine akkurat du har, vil utviklinga av bedriften din flyte lettere - med mer ro og mindre stress for deg.

Kristin har sett mange gründere løfte både seg selv og bedriftene sine på strak arm når de ser potensialet i sitt eget gründergeni, og det er dette hun ønsker - også for deg.

Kristin er siviløkonom og har de siste 30 årene veiledet gründere og bedriftsledere i å lykkes bedre med sine bedrifter. I løpet av disse årene har hun spesielt elsket å fasilitere grupper. Hun vet at den støttende energien og synergieffektene som oppstår i trygge gründergrupper vil gjøre også ditt businessliv til en lek.

I 2016 startet hun det første nettbaserte MasterMindprogrammet, og hun har i dag coachet flere titalls gründere gjennom sine online gruppeprogrammer.

 

Hege Christine Brunsvik, gründer og eier av hegechristine.no, kajabi-ekspert, teknonerd, gründercoach, mentor og foreleser

Hege Christine er dyktig på det de færreste kan, å se sammenhenger i markedsføringsarbeidet ditt - det store bildet. Hun har drevet sin egen nettbutikk, er kajabicoach, system- og technerd og helt rå på systembygging og produktlanseringer.

Veldig mange går seg fast i og ser seg helt blind på detaljene når de skal markedsføre seg, men det du trenger er folk som Hege Christine som får deg til å se helheten.

Hege Christine er alltid på pletten og hjelper fortvilte grundere som trøbler med «det tekniske». Hun fikk sin første pc allerede som 6 åring, og har alltid jobbet med med det tekniske i ulike bedrifter.

 

“No two minds ever come together without thereby creating a third, invisible, intangible force which may be likened to a third mind.”

Napoleon Hill

 

 

 

 

 

 

 

 

Tilbakemeldinger

fra gründere vi har jobbet med

Runi Wold-Kristiansen, gründer av Harp in a Landscape

Tenk om du kunne hatt en digital coach og  fått hjelp med alle tekniske løsninger og samtidig bli møtt med varme, forståelse og omtanke? Hege Christine er et nydelig menneske, sofistikert og samtidig en teknisk «nerd» med stor forståelse og kunnskap i den digitale jungelen. Hun elsker det tekniske og den boblende gleden når hun forteller, smitter.  Hege fikk øynene mine opp for at denne verden hverken er skummel, vanskelig eller uoverkommelig. Du må bare vite hvordan du skal finne veien i dette landskapet. Der hjelper Hege deg suverent i gjennom. Hun leder og forklarer hva du må gjøre med en stødig hånd. Lurer du på hvem du skal velge? Jeg kan anbefale Hege uten tvil! Hennes kunnskap i kombinasjon med usedvanlig mye omsorg gjør deg trygg og at du vet at dette klarer du.

Tilpasses ditt behov og ditt ståsted!

Astri Hansen Juvik - gründer og forfatter hos Astridogordene

Mastermindprogrammet tilpasses den enkeltes behov og ståsted, samtidig som Kristin sørger for framdrift og progresjon. Hun er profesjonell og skaper en trygg og fin atmosfære i gruppa. Deltagerne bruker hverandre som støttespillere underveis, og det er spennende å få innblikk i de andrs arbeidshverdag og utfordringer.

Kristin viser gnuin interesse for meg og min bedrift. Jeg har blitt mer bevisst på hvor vidt spenn jeg har og innser til fulle at jeg kan velge "både og", og ikke trenger å være på hele tiden. Jeg har blitt snillere med meg selv og gir ikke opp. Med en langsiktig strategi er det rom for slakk slik at jeg kan leve livet mitt slik det er riktig for meg.

Kvart møte er som å ha på 7-mils støvlar!

Sandie Carol Dougnac - gründer hos Sandie Carol Artwork

I MasterMindgruppa vår møtest me jevnleg online for å diskutere ulike gründer-tematikkar som kan gje oss vekst og økte inntekter som gründere, samtidig som me dyrkje fram våre GründerGeni, våre talenter, og få dei til å blomstre. Me støttar opp om kvarandre og hjelper kvarandre med å finne fantastiske løysingar på problem ein måtte møte. Eg føler det som å ha på 7-mils støvlar etter kvart av våre møter og ein ser klart for seg kva som må gjerast for å nå målet sitt.

Kristin gjev 1-1 coaching timar og dette er gyldne augeblikk som ein lever lenge på. Eg har opplevd fantastisk støtte hjå Kristin, som "ser" meg og mitt talent krystallklart og som får fram den moderne businesskvinna i meg.

Om du blir med vil du vil ikkje angre, men heller lure på kvifor du ikkje gjorde dette før!

Konkrete tips og tilbakemeldinger!

Marit Aas Ilstad, gründer hos Ilstad Aktivitetspark

Kristin har en solid fagkompetanse som hun deler raust av. Hun er også en utrolig god lytter og har de gode spørsmålene som får deg til å se løsninger og muligheter. Hver person og bedrift blir sett og verdsatt. Får alltid nye innsikter etter samtale med Kristin.

Vi har hatt hyggelige, litt uformelle samlinger hvor jeg kan ta opp det jeg ønsker om meg og min bedrift. Jeg har fått luftet tanker, ideer og problemstillinger og fått konkrete tips og tilbakemeldinger. Gode diskusjoner og solid faglig ledelse.  Utrolig å få tilgang til alle sin kompetanse og erfaring.

Stolt, trygg og rolig!

Maiken Sneeggen - gründer av Dypindrero.no

Programmet har gitt meg mer innblikk i hvordan jeg kan løfte kundene mine og hvordan jeg kan formidle det. Har hatt en jevn strøm av kunder og blitt tryggere på meg selv. Kristin er der for oss gründere med hjerte og sjel. Hun har en forståelse som resonnerer med meg og er unik blant bedriftsmentorer. Hun gir god veiledning og råd basert på lang erfaring, men er mest opptatt av at jeg har alle svarene for min bedrift akkurat nå i meg selv. I samtaler med Kristin føler jeg meg optimistisk, trygg og stolt over det jeg har allerede.

Bevisst på pris og et unikt produkt!

Liz Monica Johansen, gründer av Stall Liljegard

Mastermind har vært en flott og god opplevelse. Har lært masse om ulike bedrifter og personlighetstyper. Det er inpirerende å ha kontakt med så flinke folk annenhver uke. Hele opplegget er godt satt sammen med gode samtaler både i møtene og med Kristin. Jeg har blitt enda mer bevisst på prissetting, det å ha et unikt produkt og hvordan man kan skille seg ut i mengden. Har også lært å bare ta et steg tilbake når jeg står litt fast. Svarene kommer av seg selv når man tar litt "fri". Kristin er en raus person som gir utrolig mye av seg selv, og det har vært en stor bonus å ha tilgang på Business Lab hele veien.

Klarhet og hjelp til systematisering!

Ragnhild Blikø, gründer av Bybliko og Vakre Drakter

Jeg har hatt stor nytte av 1 til 1 samtalene med Kristin, og det var spennende å være med i ei gruppe med likesinnede hvor vi kunne utveksle historier og utfordringer.

Dialogen vi hadde i mastermindgruppa gjorde meg trygg.

Jeg har fått hjelp til å systematisere meg, hverdagen min og bedriften min bedre. Når jeg delte fra min gründerhverdag i gruppa, hjalp det meg også å få klarhet i forhold til hva jeg ønsker fremover, og ta viktige steg videre for bedriften min.

Vekst og utvikling!

Laila Kathleen Johansen, gründer av Capto Vitae

Programmet er en fin arena for faglig utvikling, for å dele opplevelser og bli motivert i det videre arbeide. Møtene gir rom for vekst og utvikling både personlig og for bedriften. De er planlagt og gjennomført på en forutsigbar måte med stabilitet, god informasjon og tett oppfølgning i forhold til behov. Kristin er god til å lytte engasjert, bruker fornavn og lar alle komme til ordet.  Hun er svært tilstede og fanger opp store og små essenser i det som presenteres både fra hver enkelt og gruppen samlet. Jeg har lært mye, fått motivasjon og en større trygghet. Anbefaler dette til alle som driver egen bedrift. 

H E R O - mini MasterMind

er for dedikerte gründere

som ønsker å løfte seg sammen med andre.

 

Noe for deg? 

Dette passer for deg som nå ønsker deg praktisk drahjelp, et større støtteapperat

og flere sparringspartnere.

 


Din investering: kr. 9.750,-

 

Klikk på den gule knappen under for registrering NÅ!

 

JA, jeg vil være med på H E R O august 2021

Copyright 2021 - Rise & Shine Institute AS

Personvern